Par mums

dreamstime_5635678_m (kopia)
”SENSO-VET” ir veterinārmedicīnas maģistra, sertificēta veterinārārsta Aleksandra Ozola privātprakse. ”Senso” ir cēlies no latīņu vārda sensus kas raksturo spēju just,uztvert. Nosaukums raksturo mūsu darbības pamatvirzienus – diagnostiskā radioloģija  un dzīvnieku nervu sistēmas slimību diagnostika un ārstēšana.

Darba pieredze -14 gadus strādājis Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultātē – izveidojis studiju kursu rentgenoloģijā, nolasītas lekcijas  rentgenoloģijā veterinārārstiem Latvijā un Lietuvā. Strādājis Veterinārmedicīnas izglītības centra (VIC) klīnikā par veterinārārstu, veicis ortopēdiskas operācijas, terapiju. Pēdējos gadus pastiprināti studējis magnētiskās rezonanses un datortomogrāfijas pielietojumu dzīvnieku medicīnā; vairākkārtīgi  stažējies Eiropas veterināro neirologu kolēģijas rezidentu oficiālajā treniņu centrā ”AISTI” Somijā apgūstot jaunāko nervu sitēmas slimību diagnostikā, ārstēšanā un  neiroķirurģijā.

Privātprakses ietvaros sadarbojoties ar dažādu jomu specialistiem ir radusies iespēja Latvijā veikt dzīvnieku slimību diagnostiku ar modernu aparatūru un ārstēšanu ar tiem paņēmieniem, kas tiek pielietoti dzīvnieku neiroloģijas  klīnikās Eiropā un ASV.